x Aktualności

Zgłoś swojego kandydata do statuetki Mrongowiusza

Mrągowianie mogą zgłaszać kandydatury do Statuetki Mrongowiusza – najważniejszego wyróżnienia przyznawanego przez samorząd miejski osobom wybitnie zasłużonym dla Mrągowa.
Statuetka Mrongowiusza wręczana jest przez samorząd miejski podczas Dni Mrągowa oraz Obchodów Święta Niepodległości. O przyznaniu tego wyróżnienia decyduje kapituła, która spotyka się dwa razy do roku. Od 2000 roku  wyróżnienie trafiło do 32 osób. Podczas tegorocznych obchodów Dni Mrągowa Statuetki wręczono płk. Stefanowi Gojło - byłemu dowódcy nieistniejącej już jednostki wojskowej w Mrągowie oraz prezesowi koła Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Statuetkę Mrongowiusza odebrał również Stanisław Brodowski, mrągowski przedsiębiorca i prezes Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego.

Kandydatury do Statuetki Mrongowiusza, która zostanie wręczona 11 listopada br. można zgłaszać do 30 września w Referacie Strategii Rozwoju Promocji i Integracji Europejskiej w Urzędzie Miasta. Więcej informacji www.mragowo.pl/pl/miasto/o-miescie/statuetka-mrongowiusza.

   

treść:


telefon: (opcja)


użytkownik:


adresat
promocja@mragowo.um.gov.pl


x -Powrót-

 O serwisie
© Copyright 2007-2019 - mobiinfo.pl