Czerwonak Transkom

x Stacja paliw Statoil

Stacja paliw Statoil w Czerwonaku
x
Stacja jest własnością firmy TRANSKOM i jednocześnie wchodzi w skład sieci franczyzowej STATOIL. Oficjalnie działamy pod szyldem norweskiego koncernu od 17 maja 2005
Stacja paliw Statoil.

Marka STATOIL to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości paliw. Podobnie jak inne stacje o zbliżonym standardzie oferujemy szeroki asortyment różnorodnych produktów i usług:

* napoje i używki,
* artykuły spożywcze,
* produkty drogeryjne,
* akcesoria samochodowe,
* zabawki i upominki,
* produkty gastronomiczne fast-food,
* punkt Lotto,
* bilety jednorazowe i miesięczne Komunikacji Gminy Czerwonak,
* Ad-Blue,
* i wiele innych.

Stacje Statoil słyną również z pysznych i chrupiących hot-dogów oraz roller burgerów, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów.

Klientom instytucjonalnym oferujemy sprzedaż bezgotówkową za pomocą kart paliwowych Routex, Uta i Lomo.

Karty Routex wydawane przez firmę Statoil noszą nazwę Statoil FIRMA (karta akceptowana w Polsce) lub Statoil EuroFIRMA (akceptacja międzynarodowa).Karty mogą uzyskać firmy, które w ciągu miesiąca zużywają co najmniej 1000 litrów paliwa. Karty wydawane są w wariantach umożliwiających zakup paliwa, gazu i oleju napędowego oraz olejów silnikowych. Możliwe jest także wydanie karty pozwalającej na korzystanie z myjni, zakup akcesoriów samochodowych lub produktów żywnościowych w sklepach na stacjach. Karta umożliwia także płacenie za autostrady we Francji i Austrii oraz za przejazdy tunelami w całej Europie.

Naszych klientów zapraszamy również do udziału w programie lojalnościowym Premium Club. Pozwala on na zdobywanie punktów oraz wymianę na atrakcyjne nagrody. Ponadto klubowicze mogą liczyć na wiele promocyjnych ofert.

Adres: ul. Gdyńska 2, Czerwonak
Tel. 061 652 64 72, fax. 061 654 06 39

x Powrót

 O serwisie

Prywatność
© Copyright 2007- 2020 - mobiinfo.pl