Giżycko

x Miss World w Giżycku

Wizyta najpiękniejszych kobiet świata w Giżycku

(10-13 wrzesnia 20
06 roku)

PARADA STATKÓW I KONCERT SZANTOWY

10 września Giżycko stało się najpiękniejszym miejscem na świecie! Do stolicy Krainy Wielkich Jezior Mazurskich przybyły uczestniczki konkursu „Miss World”. Tego dnia w odbył się niezwykły koncert z udziałem najpiękniejszych kobiet świata. Nie zabrakło szantowo-folkowych klimatów, konkursów, niespodzianek i wspólnego śpiewania publiczności z kandydatkami do korony najpiękniejszej. Koncert rozpoczęła „Orkiestra Dni Naszych” piosenką „Kurs na Giżycko”. Zagrały również „Ryczące Dwudziestki”, a żeby wszystkie panie poczuły się „jak u siebie”, „Zbigi Band” zaprezentował utwory muzyczne związane z regionami świata, z których kandydatki pochodzą.

EKSTREMALNE ATRAKCJE

Giżycko przygotowało finalistkom „Miss World” wiele atrakcji. W poniedziałek 11 września najpiękniejsze dziewczyny świata uczestniczyły w wielkim show motorowodnym na jeziorze Kisajno. Swoich sił próbowały na sprzętach pływających: jachtach żaglowych, motorówkach, czy skuterach wodnych.

Tego samego dnia „zdobywały” też Twierdzę Boyen - XIX-wieczny obiekt militarny. Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście quady i samochody terenowe, ale wizyta w twierdzy była również doskonałą okazją do obejrzenia pokazu aikido i podwodnych znalezisk giżyckich płetwonurków. Było nie tylko ekstremalnie. W niezwykłej scenerii Twierdzy Boyen przy szantowych rytmach finalistki tańczyły i wspaniale się bawiły. Oczywiście to jeszcze nie koniec wrażeń! Na plaży miejskiej odbywały się loty balonami, w plenerach Centralnego Ośrodka Sportu dziewczęta jeździły konno i bryczkami, a w czystych jeziorach próbowały nurkowania. Podczas wieczoru regionalnego panie mogły skosztować specjałów kuchni mazurskiej i posłuchać ludowej kapeli. Jedna z finalistek obchodziła urodziny, więc nie obyło się bez tortu, świeczek i życzeń. Zabawa była przednia!

"MAZURSKI WIELOBÓJ" I WYBORY MISS SPORTU

Trzeba być nie tylko piękną ale i wysportowaną. Przekonały się o tym finalistki konkursu „Miss World”, które 12 września w Giżycku podjęły wyzwanie i wystartowały w wyborach Miss Sport Woman. Tego dnia najpiękniejsze kobiety świata stanęły w sportowe szranki i w ramach „Mazurskiego Wieloboju” walczyły o trofeum najbardziej wysportowanej finalistki konkursu. Tak więc nie tylko uroda, ale również kondycja fizyczna ma znaczenie w wyborze tej najlepszej! Wszystkie kandydatki konkursu stawiły czoło wyzwaniu i z niezwykłą determinacją pokonywały poszczególne konkurencje sportowe. W „Mazurskim Wieloboju” niezbędna była kombinacja wytrzymałości i techniki.


x Powrót

 O serwisie

Prywatność
© Copyright 2007- 2020 - mobiinfo.pl