Mrągowo

x Imprezy, wydarzenia

Zapraszamy na spektakl

Wierszalin. Reportaż o końcu świata, Centrum Kultury i Turystyki, 22 września 2012 r., godz. 18.00

Bilety w cenie 20 zł, dostępne w punkcie ksero CKiT, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 3466, e-mail:bilety@ckit.mragowo.pl, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00.

Teatr Polska jest ogólnopolskim programem promocji teatru wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, mających ograniczony dostęp do oferty teatralnej.


Rajd Pieszy Szlakiem pięciu jezior

W ramach Dnia bez Samochodu organizowanego przez Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie  Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" i  Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej zapraszają do udziału w Rajdzie Pieszym „Szlakiem pięciu jezior”.

Miejsce spotkania uczestników: Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie przy ul. Warszawskiej 26. Termin imprezy: 22.09.2012 (sobota), godz. 10.00. Przewidywana godzina zakończenia:  13.00. Długość trasy: ok. 11 km

Opis trasy: Szczegółowy opis szlaku dostępny jest na www.it.mragowo.pl W ramach rajdu uczestnicy pokonają tylko część szlaku, kierując się z Centrum Kultury i Turystyki, przez os. Mazurskie do jeziora Głębokiego, a następnie do Polskiej Wsi i Mrągowa.

Osoby nieletnie wyłącznie z opiekunem. Na rajd pieszy nie obowiązują zapisy. Prowiant we własnym zakresie.

Zapraszamy!Prawa człowieka w filmie...


10. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie niebawem zawita do naszego miasta.
Na projekcje festiwalowe zapraszamy do Centrum Kultury  
i Turystyki (sala widowiskowa) w dniach 27-28 września 2012 r.

WSTĘP na wszystkie projekcje i imprezy towarzyszące jest WOLNY!!!

Podczas Festiwalu prezentowane będą wybitne dokumenty filmowe z całego świata pokazujące przejawy łamania praw człowieka, a także uświadamiające, że na sytuację w której się znajdujemy ma wpływ każdy. Czasami wystarczy jeden człowiek, żeby świat wyglądał inaczej.Koncert Michała BAJORA w Mrągowie

30 września 2012 o godz. 17.00 Z A P R A S Z A M Y do Centrum Kultury i Turystyki na KONCERT Michała Bajora

Artysta zaśpiewa piosenki z repertuaru takich znakomitości muzycznych jak min. Edith Piaf, Charles Aznavour, Yves Montand, Gilbert Becaud czy Garou. Wszystkie w tłumaczeniach mistrza Wojciecha Młynarskiego i stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego. Opowie również historie związane z wykonawcami i śpiewanymi piosenkami.

Artyście towarzyszy kilku osobowy zespół muzyczny. Zapraszamy na wieczór piosenek lirycznych,melodyjnych, dramatycznych i komediowych.

Bilety w cenie 60 zł,50 zł , dostępne w punkcie ksero CKiT, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66, e-mail: bilety@ckit.mragowo.pl,
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00

x Powrót

 O serwisie

Prywatność
© Copyright 2007- 2020 - mobiinfo.pl