Mrągowo

x Miejski Klub Sportowy Mrągowia Mrągowo

Chcesz sprawdzić swoje umiejętności? Chcesz poznać drużynę Mrągowii? Chcesz nawiązać bliski kontakt z ludźmi, którzy tak samo jak Ty kochają sport? Świetnie trafiłeś! Dołącz do naszej redakcji.


Jeżeli chcesz poznać drużyny, które reprezentują barwy Mrągowii i wyrazić swoją opinię na ten temat - dołącz do naszej redakcji. Oferujemy Ci możliwość rozwoju, zdobywanie dziennikarskiego doświadczenia, możliwość pracy w zespole ludzi, którzy podobnie jak Ty kochają sport i mrągowską Mrągowię. Dodatkowo gwarantujemy kontakt z zawodnikami, trenerami i zarządem klubu oraz ludźmi odpowiedzialnymi za sport w Mrągowie i nie tylko. Każdy nasz redaktor może bezpłatnie uczęszczać na spotkania Mrągowii w III lidze jak i również w Pucharze Polski.

Od chętnych oczekujemy dyspozycyjności, chęci do pracy i zaangażowania.

Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz mieć wpływ na to, jak będzie wyglądał NASZ WSPÓLNY serwis - prześlij nam swoje zgłoszenie na adres redakcja@mksmragowia.pl, a w nim:

* imię,
* nazwisko,
* data urodzenia,
* miejscowość,
* dlaczego chcesz współpracować z Mrągowią,
* przykładowy krótki tekst o tematyce piłkarskiej (relacja z meczu, zapowiedź spotkania, krótki artykuł lub felieton - do 2500 znaków),
* klauzulę o treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.) ".

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

x Powrót

 O serwisie

Prywatność
© Copyright 2007- 2020 - mobiinfo.pl