Ostrów Wielkopolski

x Ostrów dla aktywnych

x

Dla ludzi, którzy lubią aktywnie spędzać czas czeka w Ostrowie Wielkopolskim wiele atrakcji. W roku 2008 otwarty został Otwarty na terenie Ośrodka Rekreacyjno - Wypoczynkowego Piaski - Szczygliczka „Park Przygód”. To jedyny w regionie południowej Wielkopolski obiekt tego typu. Dla zainteresowanych przygotowano cztery trasy o zróżnicowanym stopniu trudności z ponad 50 różnymi przeszkodami zawieszonymi na drzewach na wysokości od 2 do 7 metrów. 

Natomiast najmłodsi odwiedzający „Park Przygód” spotkają na swojej drodze dwa nowoczesne place zabaw w kształcie statku. W ośrodku znajduje się drewniana tawerna z bogatą ofertą gastronomiczną.

Kompleks rekreacyjny posiada także bogato wyposażoną wypożyczalnię sprzętu pływającego. Nad zalewem można wypożyczyć rowery wodne, kajaki, łodzie. Dla osób, które lubią poleniuchować do dyspozycji jest kilkusetmetrowa piaszczysta plaża z naturalnym morskim piaskiem. Miłośnicy czynnego spędzania czasu mogą korzystać z boiska do plażowej piłki siatkowej i z wielofunkcyjnego boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Więcej na www.umostrow.pl

x Powrót

 O serwisie

Prywatność
© Copyright 2007- 2020 - mobiinfo.pl