ZKP Suchy Las

x O firmie

Zakład został powołany w 1991r. jako zakład budżetowy gminy Suchy Las.
Od chwili powstania do końca 2001r. zajmował się świadczeniem usług komunalnych oraz usług komunikacji autobusowej rozkładowej dla mieszkańców gminy.
Od dnia 1 stycznia 2002r. Zakład jest jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, w której 100% udziałów posiada .gmina Suchy Las.
Obecnie spółka obsługuje 5 stałych linii komunikacyjnych, które łączą centrum Poznania i jego północne dzielnice z miejscowościami gminy jak, Biedrusko, Suchy Las, Złotniki, Złotkowo, Zielątkowo, Golęczewo, Chludowo.
Zakład dysponuje 19 autobusami do obsługi linii komunikacyjnych, w tym czterema autobusami niskopodłogowymi m-ki “MAN” oraz dwoma autobusami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.
Ponadto posiadamy dwa autobusy do przewozów turystycznych po terenie kraju, w tym jeden autobus m-ki “MAN” z klimatyzacją, posiadający 53 miejsca pasażerskie. Świadczymy usługi wynajmu autobusów na wycieczki, przewozy okolicznościowe i przewozy pracownicze.
Wszystkie autobusy posiadają pełen pakiet ubezpieczeń w PZU S.A.
W grudniu 2004r. zakład został uhonorowany certyfikatem “Wielkopolska Jakość” za jakość świadczonych usług pasażerskich.
Zakład posiada licencję na wykonywanie autobusowych przewozów pasażerskich. Świadczy również usługi w zakresie obsług technicznych i napraw samochodów ciężarowych i autobusów. Pracujemy 24h/dobę.

Zapraszam do współpracy

Andrzej Stawski
Prezes Zarządu

x Powrót

 O serwisie

Prywatność
© Copyright 2007- 2020 - mobiinfo.pl